Kurumsal

Hakkımızda
Vizyon:
Eva Oto olarak sürekli gelişimi, yenilikçiliği ve değişimi benimsemiş, müşteri memnuniyetini yükselterek kurumsal yapısıyla; çevresine güven veren öncü bir hizmet şirketi olmaktır. Kolay ulaşılabilir ve müşteri taleplerine hassas kadrosu ve her zaman yeni, temiz ve konforlu araç filosu ile sektöründe fark oluşturmak.

Misyon:
Temsil ettiğimiz markaların gücünü, en kaliteli şekilde, en cazip koşullarla hizmet veren; içimizde barındırdığımız şeffaflık, dürüstlük ve çalışma azmiyle birleştirerek, sektördeki hizmet anlayışını şekillendiren, koşulsuz müşteri mutluluğunu sağlamak için her zaman standartların üzerinde hizmet sunmaktır. Yenilikçi ve müşteri dostu uygulamalarıyla sektörüne değer katan, sürdürülebilir başarıya odaklanmış, çevreye duyarlı bir şirket olmak.

Kalite Politikamız:
Öncelikli olarak müşteri memnuniyetini sağlayarak sadık müşteri portföyü oluşturmak, çalışanların haklarını koruyan bir çalışma sistemi yaratmak. Hizmetlerimizi kalite standartlarımızın üzerine çıkartmak. Kaliteli hizmet yapısı ile siz değerli müşterilerinin beğenisini kazanmaktır.


Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmak için sizleri servisimize de bekliyoruz...........
Whatsapp Telefon