Kiralık Araçlar


Her zaman ilk önceliğimiz siz değerli müşterimizin tercih ettiği marka ve modeli teslim etmektir,ancak özellikle yaz dönemlerinde bu mümkün olmayabilir.Bu durum rezervasyon aşamasında örnek olarak  Fiat Egea VB. şeklinde de beyan edilmiştir.
Burada gösterilen araçlar, söz konusu gruplar için örnek teşkil etmektedir.

Kiralanacak aracın markası ve modeli kiralama saatindeki uygunluk durumuna göre söz konusu gruba dahil araçlardan biri olarak yetkililerce belirlenecektir.
Örnek (Renault Symbol-Fiat Linea) veya (Fiat Egea-Hyundai Accent Blue) veya (Renault Megane Sedan-Hyundai Elantra Sedan ) gibi.

Kiralama yaptığınız aracın marka ve modeline uygun segment bir araç kalmaması halinde Kesinlikle alt sınıfında bir araç sunulmamaktadır. Bu gibi durumlarda bir üst sınıf araç gelmektedir ve sınıf farkından dolayı doğabilecek ek ücret kesinlikle talep edilmemektedir.

Small Benzin Otomatik:Hyundai İ20-Opel Corsa-Nissan Micra
Small Dizel Manuel :Hyundai İ20-Renault Clio Hb
Ekonomik Dizel Manuel:Renault Symbol-Peugeot 301Orta Segment Dizel Maneul:Fiat Egea-Citroen Celysee-Peugeot 301-Hyundai Accent Blue
Orta Segment Dizel Otomatik :Fiat Egea otomatik-Hyundai Blue Otomatik-
Orta Üst Dizel Otomatik: Renault Megane Sedan-Hyundai Elantra-Ford Focus SedanDizel Otomatik Suw: Nissan Qashqai-Peugeot 3008-Jeep Renegade
Minibüs:Mercedes Vito-Citroen Jumpy-Ford Transit Coustum


Whatsapp Telefon